Aplikacja BIT Rejestry w pełnej wersji jest dostępne przez 30 dni od instalacji w formie okresu próbnego. Po tym czasie aplikacja przełączy się w tryb wersji bezpłatnej, blokując możliwość dodawania nowych wpisów do rejestrów upoważnień i umów oraz wyłączając dostęp z innych stanowisk niż pierwsze. Aby aktywować te funkcje należy wykupić licencję.

Aplikacja BIT Rejestry jest dostępna w dwóch wariantach - darmowym i płatnym. Po pobraniu aplikacji, przez 30 dni działa ona w trybie testowym, w któym możesz korzystać ze wszystkich jej funkcji. Po tym okresie automatycznie przełączy sie w tryb wersji bezpłatnej, w którym nie można dodawać nowych wpisów do rejestrów umówi i upoważnień oraz wyłączony jest dostęp z innych stanowisk niż pierwsze. Zachowasz jednak dostęp do danych, które już wcześniej zostały do nich wprowadzone. W każdej chwili możesz wykupić dostęp do wersji pełnej.

FunkcjaWersja darmowaWersja płatna
Rejestr przesyłek wychodzących++
Spis spraw++
Obsługa metryki sprawy++
Rejestr przesyłek wpływających ++
Rejestr kontrahentów++
Obsługa predefiniowanych zestawów JRWA++
Anulowanie przesyłek++
Drukowanie listy przesyłek++
Drukowanie pocztowej książka nadawczej+
Obsługa wielu użytkowników na tym samym stanowisku pracy++
Skanowanie pism bezpośrednio z aplikacji++
Rejestr umów*+
Rejestr upoważnień*+
Rejestr faktur Nowość*+
Obsługa wielu jednoczesnych użytkowników (na wielu stanowiskach pracy)+
Dodatkowa pomoc techniczna+
Możliwość pracy w sieci lokalnej+
 
Pobierz
Kup teraz
* Jeśli w okresie testów rejestry zostały zapełnione danymi, to w wersji darmowej są one nadal dostępne i można je przegląć. Nie można jedynie dodawać nowych wpisów.
Wyszukiwanie zaawansowane w BIT RejestryBIT Rejestry oferuje mechanizmy prostego i zaawansowanego wyszukiwania przesyłek wychodzących i wpływających. Funkcja drukowania uwzględnia kryteria wyszukiwania, pozwalając na wydruk tylko tych przesyłek, które zostały uwględnione w wynikach.